Anasayfa » İşaret Dili, İşaret Dili Eğitimi, İşaret Dili Kursu, İşaret Dili Kursu Ankara

İşaret Dili Kursu Ankara

31 Ekim 2012 4.254 kez okundu 1 yorum
 

isaret dili kursu ankara 150x150 İşaret Dili Kursu Ankara işaret dili kursu ankara işaret dili kursu işaret dili eğitimi ankara işaret dili eğitimi işaret dili ankara işaret dili kursu Sosyal Hizmetler İl Müdürlükleri ülkemizde yaşayan yaklaşık 3 milyon engelliye hizmet vermesi için her ile bir işaret dili tercümanı atanmasını uygun görmüştür. 2008 yılında bununla ilgili çalışmalar başlatılmıştır. Fakat yetersiz sayıda işaret dili tercümanı bulunduğu için planlanan atamalarının tamamı yapılamamıştır. Türkiye’ de hizmet veren tüm sosyal hizmetler il müdürlüklerine ve hastanelere birer tane işaret dili tercümanı atanması planlanmaktadır.

Ülkemizde İşaret Dili’ne olan sempatinin giderek arttığını da düşünürsek; İşaret Dili Tercümanlığı meslek sahibi olmak isteyenler için güzel bir fırsattır.

İşaret dili tercümanları;

* Adliyelerde bilirkişi olarak görev yapabilirler ..

* Noterden tasdikli yeminli tercümanlar tapu daireleri, karakollar, hastaneler, ve bankalarda tercümanlık yapabilirler ..

* Dernek ve Spor Kulüplerinde işitme engelli kişilere günlük hayatlarında yardımcı olmak üzere hizmet verebilirler..

İşaret Dili Kursu Ankara için başvurularınızı sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Ankara‘da çankaya, kızılay, keçiören, yenimahalle, dikmen, küçük esat, balgat, tunalı ve çevresinde oturup işaret dili kursu almak isteyenlerin aşağıdaki ön kayıt formunu doldurmaları yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız kendilerine dönüş yapıp işaret dili kursu ankara ile ilgili gerekli bilgiyi vereceklerdir.
Ad Soyad
TÜR

Şehir

E-Mail
Telefon
Mesaj
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
İşaret Dili Kursu Ankara, 6.0 out of 10 based on 1 rating
Etiketler: , , , , ,