Anasayfa » İşaret Dili, İşaret Dili Eğitimi, İşaret Dili Kursu, İşaret Dili Kursu İzmir

İşaret Dili Kursu İzmir

31 Ekim 2012 2.858 kez okundu 1 yorum
 

isaret dili kursu izmir 150x150 İşaret Dili Kursu İzmir izmir işaret dili kursu işaret dili tercümanlığı işaret dili kursu izmir işaret dili kursu işaret dili eğitimi Sosyal Hizmetler İl Müdürlükleri ülkemizde yaşayan yaklaşık 3 milyon engelliye hizmet vermesi için her ile bir işaret dili tercümanı atanmasını uygun görmüştür. 2008 yılında bununla ilgili çalışmalar başlatılmıştır. Fakat yetersiz sayıda işaret dili tercümanı bulunduğu için planlanan atamalarının tamamı yapılamamıştır. Türkiye’ de hizmet veren tüm sosyal hizmetler il müdürlüklerine ve hastanelere birer tane işaret dili tercümanı atanması planlanmaktadır.

Ülkemizde İşaret Dili’ne olan sempatinin giderek arttığını da düşünürsek; İşaret Dili Tercümanlığı meslek sahibi olmak isteyenler için güzel bir fırsattır.trans İşaret Dili Kursu İzmir izmir işaret dili kursu işaret dili tercümanlığı işaret dili kursu izmir işaret dili kursu işaret dili eğitimi trans İşaret Dili Kursu İzmir izmir işaret dili kursu işaret dili tercümanlığı işaret dili kursu izmir işaret dili kursu işaret dili eğitimi

İşaret dili tercümanları;

* Adliyelerde bilirkişi olarak görev yapabilirler ..

* Noterden tasdikli yeminli tercümanlar tapu daireleri, karakollar, hastaneler, ve bankalarda tercümanlık yapabilirler ..

* Dernek ve Spor Kulüplerinde işitme engelli kişilere günlük hayatlarında yardımcı olmak üzere hizmet verebilirler..

İşaret Dili Kursu İzmir için başvurularınızı sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

İzmir, Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve çevresinde oturup işaret dili kursu almak isteyenlerin aşağıdaki ön kayıt formunu doldurmaları yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız kendilerine dönüş yapıp işaret dili kursu izmir ile ilgili gerekli bilgiyi vereceklerdir.
Ad Soyad
TÜR

Şehir

E-Mail
Telefon
Mesaj
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
İşaret Dili Kursu İzmir, 7.5 out of 10 based on 2 ratings
Etiketler: , , , ,